İl Gençlik-Arı Spor

U -14 Takımımız Namağlup Şampiyon Oldu
Notebook

19 Mart 2018, 21:30
Ardahan U-14 yerel liginde mücadele eden U-14 takımımız, en yakın rakibinin iki puan önünde ligi birincilikle tamamlayarak, Türkiye şampiyonasına katılım hakkı elde etti.

18 Mart Pazar günü, lig’in son karşılaşmasını İl Gençlik Spor ile yapan U-14 takımımız, bu karşılaşmadan 7-0’lık galibiyetle ayrılarak, 20 puanla şampiyon oldu.
Arı Spor’un altyapısını sağlıklı bir yapıya kavuşturabilmek için, İlimiz ve Ülkemiz futbolu’na yeni yıldızlar kazandırmak adına yoğun bir tempo içerisinde çalıştıklarını ifade eden sportif faaliyetlerden sorumlu Başkan yardımcımız Güven Demir, ” Genç kardeşlerimizin elde ettiği başarılarla, çalışmalarımızın meyvesini almanın mutluluğunu yaşadığımızı ” söyledi. Demir, konuşmasının devamında şunları aktardı; ” Güçlü rakiplerini geride bırakarak inanç, azim ve büyük bir kararlılıkla çalışmalarını sürdürerek şampiyonluğa ulaşan U-14 takımımızın oyuncularını ve teknik ekibimizi tebrik ediyorum. Elde edilen sonuçlar disiplinli ve planlı çalışmanın ürünüdür. Arı Sporun geleceği için, yorulmadan, durmadan daha büyük başarılara ulaşabilmek için çalışmalarımızı titizlikle devam ettireceğiz ” dedi.

Oyuncu Karnesi
İlk Onbir
Ferdi ★★★★★
Yusuf ★★★★★
İbrahim ★★★★★
Cem ★★★★★
Devran ★★★★★
Salih ★★★★★
Ömer ★★★★★
Abdulkadir ★★★★★
Baran ★★★★★
Utku ★★★★★
Baran ★★★★
Yedekler
Evren ★★★★★

Sonuç
İlgençlik:0 – Arı Spor:7
Gollerimiz
Cem 1
Baran 1
Devran 1
İbrahim 1
Salih 3

Haberin Resimleri
Ayrıntılar

Tarih Zaman League Sezon
18 Mart 2018 14:00 U-14 Ligi 2017-18 U-14 Ligi

Stat

Halilefendi Sentetik Stadı
Ardahan Halilefendi

Sonuçlar

Takımlar1st Half2nd HalfGoalsSonuç
İl Gençlik000Loss
Arı Spor437Win